Bağmatik Nedir?

AYAKKABILAR BİLİNDİĞİ ÜZERE HEM İÇ HEMDE DIŞ MEKANLARDA KULLANILAN BİR AYAK GİYSİSİDİR. GEÇMİŞTE HER NE KADAR AYAĞIN YER İLE TEMASINI KESMEK VE KORUYUCU AMAÇLI ÜRETİLMİŞ OLSA DA, GÜNÜMÜZDE SADECE AYAKLARI YERDEN KESMEK İÇİN DEĞİL, HER ORTAMDA KULLANILMAK ÜZERE (İŞYERİ, SEYEHAT, SPOR) AYRICA TASARLANMIŞ AYAKKABILAR MEVCUTTUR.

ÖZELLİKLE, RAHATLIĞINDAN DOLAYI GÜNLÜK HAYATTA SPOR AYAKKABILAR TERCİH EDİLMEKTEDİR. ANCAK BAHSEDİLEN SPOR AYAKKABILARIN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNUN BAĞCIKLI OLMASI, KULLANIM AÇISINDAN ZORLUĞA SEBEP OLMAKTADIR. KULLANICI AYAKKABIYI HER GİYİŞİNDE VE/VEYA ÇIKARIŞINDA BAĞCIKLARI BAĞLAMAK VE/VEYA SÖKMEK ZORUNDADIR.

MEVCUT TEKNİKTE YAPILAN GELİŞTİRMELER, MEVCUT PROBLEMLERİN ÇÖZÜMLERİNDE YETERSİZ KALMAKTA, İLGİLİ TEKNİK ALANDA YENİ BİR GELİŞTİRME YAPMAYI ZORUNLU HALE GETİRMEKTEDİR.

BAĞMATİK SİZE GÜNLÜK KULLANIMDA KOLAYLIK SAĞLAR. SPOR YAPARKEN, SEYAHAT EDERKEN, GÜNLÜK İŞİNİZE GİDERKEN AYAKKABINIZI KOLAYLIKLA ÇIKARIP, GİYEBİLMENİZE OLANAK SAĞLAR. AYAKKABINIZ BAZEN GÜNLÜK OLARAK ÇIKARIP TAKMANIZ UZUN VAKİTLERİNİZİ ALABİLİR.

BAĞMATİĞİ AYAKKABINIZA BİR KEZ UYGULADIKTAN SONRA UFAK BİR AYAK HAREKETİYLE, AYAKKABINIZI ÇIKARIP TAKABİLMENİZE OLANAK TANIR. KULLANIMI GAYET PRATİKTİR VE BİR ÇOK RENK SEÇENEĞİ MEVCUTTUR.